STAVITE OMEKŠIVAČ ALI VAŠA ODJEĆA OPET NE MIRIŠE DOVOLJNO.. EVO GDJE POGRIJEŠITE, OVO SVI TREBAJU DA ZNAJU!
Oglasi
Danas se pranje veša u domovima rješava uz pomoć najnovije tehnologije jako brzo, i efikasno. Koliko god se vama činilo da je to to, uvijek ima nekih novih fora koje možete da naučite kada ovo radite i danas vam mi doosimo nekoliko pravila za bolje pranje veša.
Ono što je prvo jeste, da veš perete na nižim temperaturama kako biste mogli da sačuvate kvalitet svoje odjeće i da vam može trajati duže. Naravno, topla i vrela voda isto tako peru veš ali ako perete stolnjake ili posteljinu radi se dezinfekcija, i ne treba prelaziti temperaturu 90 stepeni . Također, ono što je bitno jesre da pazite koliku količinu deterdženta i omekšivača koristite i koliko stavljate. Ako budete stvaili previše, može da dođe do neugodnog mirisa i da se skupe naslage od neiskorištenog omekšivača. kKako biste izbjegli baršunastu teksturu odjeće i lakše da vam bude peglanje, omekšivač treba da koristite sa svime. Ljudi koji proizvode farmerke preporučuju da se izbjegava pranje u mašini, ako već ne možete na ruke, onda se preporučuje baš rijetko da se peru, svakih 2 do 6 mjeseci je neka nabolja mjera, ali opet vi prilagodite sebi kako vi želite, zavisi od vašeg tijela i mirisa istog.
Oglasi
Također, ono što je bitno ejste kako sušite veš, jer ako ga ne osušitete kako treba onda će biti kao da ga niste ni oprali, i izbjegavajte sušilu jer vam ona kvari odjeću. Kada je kačite malo je potresite da ne bi došlo do nabiranja, redovno očistite spremin za omekšivač i deterdžent da u potpunosti ispraznite mašinu nakon pranja jer nikad ne može znati št ase može naći u njoj nakon pranaj. Pišite nam jeste li vi zadovoljni sa svojim omekšicaćem.
Comments are closed.